KAPIYI ÇALDI…. BUDA CEVABIMIZ…

Kategori: Sektörel Haberler | 0

KAPIYI ÇALDI…. BUDA CEVABIMIZ. YEL ESMEYİNCE ÇALI KIPIRDAMAZMIŞ !!!

Sayın Yahya UĞUR Başkan;
2010 yılında 10 km yolculuk yaptığımız zaman 18.50 Krş para alıyorduk. Şimdi aynı mesafeyi katettiğimiz zaman 24.50 Krş para alıyoruz. Aradaki fark 5.95 krş. …Yani o günden bugüne olan fark %32 …..

Yani ZAM konusunda karnenize koskoca bir SIFIR var….
Korsan yasasının hazırlanması 😂😂 yasadaki sıkıntılarla kaç tane ticari taksi bağlandı siz Biliyor musunuz? ???? ve bu yasanın en can alıcı noktası olan 62 gün bağlanma maddesini delik deşik edilirken yani araç bağlama artık hayal olmuşken buraya müdahil olmadınız 😈 bunu da şimdi başardık diye yazıyor bizim aklımızla alay ediyorsunuz. .
Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR. …

Ve UBER ile ilgili hiç bir şey yapmadan ( o kadar yapma imkanı varken) sadece bir emniyet yazısı ve internet üzerinden çıkarılarak; ansiklopedi yapıp millete bunu göstererek çok şey yapılmış havası gösterme! !!!! Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR! !!!!!
Gelelim ÖTV’ye;; Herhalde bizleri balık hafızalı zannediyorsunuz😈 Bunu ilk açıklayan odalar birlik toplantısında o zamanının Başbakanı Ahmet DAVUTOĞLU açıkladı. …ve daha sonra 7 haziran seçimlerden sonrada piyasayı canlandırmak amacıyla ekonomik paket içinde açıklandı. ..ve sizde buna sahiplendiniz …..sizin bir icraatınız sayesinde yapılmış gibi gösteriniz. (Her zaman olduğu gibi)
Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR 😈😈

TURKUAZ TAKSİ
Allah aşkına bunun kararı çıktı çıkalı 6 aydır (B) seğmen tinde TURKUAZ TAKSİ olamayacak bir aracı(en az C sekmenti ve üstü elektrikli araç lazım ) bütün camiaya “%15 fazla kazanacaksınız” diye pazarlamaya çalıstıniz.Allah’tan alan olmadı.Bütün İstanbul halkına da tv, tv gezerek TURKUAZ TAKSİ diye bunu tanıttınız. 😈😈 Herkese yalan söylediniz. .ne uğruna !!!!!! Bunu camianın takdirine bırakıyorum. …..
Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR 😈😈

Trafik Sigortası;
Bunun ilk çalışmasını Başlatan Kartal Taksi Durakları Derneği Başkanı Abdülkadir ARDIÇ ve Osman ORUÇ du ve cok mücadele ettiklerini bu camia çok iyi bilmektedir. …Ankara’ya kadar gittiklerini ve bir dosya vererek bütün sıkıntıları dile getirdiklerini çok iyi biliyoruz .
Yalnız sizde bu konuda bir eylem gerçekleştirdiniz. …..Sonuç alınınca buna da sahiplen diniz ve bunu başlatanları yok saydınız. ..
Buradan da karneniz koskoca bir İKİ. ……….

Gelelim itaksi ye; Şimdi siz diyorsunuz ki;
“Kredi kartı ve İstanbul kart isteğe bağlı ” ya Allah aşkına neresi isteğe bağlı. ……Bunlar sözleşme yapıyorlar

İSTEMEYENLERE AYRI BİR SÖZLEŞME yapmaları gerekmez mi???
Bizim aklımızla dalga geçiyorsunuz 😈😈 ve neden bu sözleşmeler; UKOME kararına göre yapılıyorsa neden bu kararlara aykırı sözleşme yapılıyor.😈😈😈

Eger UKOME kararına göre yapılıyorsa bu sözleşmede yazan maddeleri siz okudunuz mu? ????
Maddelerden bir tanesi : “Bu Sözleşme gerekirse tek taraflı olarak ………………yetkili kurum tarafından fesh edilir ”
Yani bu kurum benim sözleşmemi tek taraflı olarak fesh ederse ve Belediyede bana sözleşme yapmadan ruhsat vermiyecek ise Ben şimdi KORSAN mı olacağım.😈😈

Sözleşmede ki cezai yaptırımla belirtilmemiş. ..ve ucu açık 😈😈 sonradan bu sözleşmeye madde ekleme yetkisi var.yani yarın şimdi %4.95 komisyon alıyor bunu yükseltebilir veya sokaktan aldığınız işlerden de komisyon vereceksiniz diyebilir 😈😈 Ve siz buna diyorsunuz ki bu İTEO nun projesi; Bizler bu projenin içinde İTEO göremiyoruz; siz bizimle dalga geçiyorsunuz herhalde. 😈😈 Ayrıca kesinlikle komisyon alınmasına ve dayatma yapılmasına karşıyım….

Siz hangi Avrupa ülkesinde gördünüz Belediyenin böyle bir şey yaptığını; BELEDİYE HİZMET İÇİN VAR ….. Biz taksicileri sağmal inek görüp sağmak için değil. SİZDE BİZİ PEŞKEŞ ÇEKMEK İÇİN ORADA YOKSUNUZ! !!!!!!
Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR. ..😈😈

Camiamızın Ve toplumumuzun bütün dinamiklerini yok saydınız ve onları yok etmeye çalıştınız.
Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR 😈 😈 Ayrıca odanız dan plaka basımındaki usulsüzlükler yüzünden bu yetki elinizden alındı. Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR 😈 😈

Zimmet davası ile hakkınızda Ağır cezada mahkeme açıldı. Buradan da karneniz koskoca bir SIFIR 😈 😈 😈. …..
Yahya Ugur Başkan siz bu mesleği otobanda şarampole yuvarlandınız. ….

Hem İşveren şikayetçi  Hem çalışanlar şikayetçi! !!!
BU YÜZDEN YAZILI VE SÖZLÜDEN SINIFTA KALDINIZ. …….. SİZE UĞURLAR OLSUN. …….

Saygılarımla.
Yön. Kur. Bşk Hüseyin DUMAN

Habere Yorum Yapabilir Facebook Sayfanızda Yayınlaya Bilirsiniz

Habere Yorum Yapabilir Facebook Sayfanızda Yayınlaya Bilirsiniz